Jūs esate čia

Kontaktinių lęšių priežiūros priemonės

"Bausch and Lomb" Biotrue universalus kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas. Efektyviai drėkina, valo ir pašalina mikroorganizmus per 4 valandas, suteikia komfortą bei sveikatą akims.Tinka jautrioms akims.

Trys naujovės daro Biotrue tirpalą išskirtiniu tarp kitų priežiūros priemonių:

  1. Biotrue pH atitinka ašarų pH
  2. Biotrue sudėtyje yra hialurono rūgšties, natūraliai akyse randamo lubrikanto 
  3. Biotrue išlaiko natūralius ašarų baltymus aktyvius ir nepakitusius, tokius kokie jie yra natūraliai akyje.

Pakuotėse 300ml ir 120 ml skaidrūs buteliai su konteineriais. Atidarytas galioja 3 mėn. 

 

"RENU MultiPlius" tirpalas nuvalo, nuima ir pašalina plėvelinius užteršimus, baltymines ir kitas nuosėdas nuo minkštų kontaktinių lęšių; ant jų paviršiaus sunaikina patogeninius mikroorganizmus. Naudojamas kontaktinių lęšių praplovimui, sudrėkinimui ir saugojimui. Puikiai valo, nuplauna, dezinfekuoja minkštus kontaktinius lęšius. Pašalina beveik visus baltymus. Dezinfekcinės savybės viršija ISO ir FDA standartus. Dezinfekuoja per 4 valandas.

Atidarius "RENU MultiPlius" flakoną, tirpalą galima naudoti iki 6 mėn. 360 ml ir 120 ml skaidrus butelis parduodamas kartu su kontaktinių lęšių mirkykle.

ReNu MPS - tai daugiafunkcinis tirpalas jautrioms akims, kuris švelniai valo, skalauja, sutepa, dezinfekuoja ir saugo kontaktinius lęšius. Šis tirpalas yra tinkamas naudoti su minkštais kontaktiniais lęšiais, įskaitant ir silikono hidrogelio lęšius.Prieš naudodami šį tirpalą būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju bei perskaitykite naudojimo instrukciją.

Naudojamas kontaktinių lęšių praplovimui, sudrėkinimui ir saugojimui. Puikiai valo, nuplauna, dezinfekuoja minkštus kontaktinius lęšius.

Atidarius "RENU MPS" flakoną, tirpalą galima naudoti iki 6 mėn. 360 ml ir 120 ml skaidrus butelis parduodamas kartu su kontaktinių lęšių mirkykle.

Daugiau informacijos salonuose.

Bausch&Lomb

ReNu MultiPlus yra sterilūs akių lašai, skirti sausoms akims drėkinti ir atgaivinti. Neleidžia susidaryti apnašoms ant minkštų kontaktinių lęšių (įskaitant keičiamus kas mėnesį bei vienadienius lęšius), suteikia ryškesnį regėjimą ir komfortišką dėvėjimą.

Vėjas, saulė, kondicionierius, TV ekranas ar kompiuterio monitorius sausina akis ir padaro lęšių dėvėjimą nekomfortišką, ypač dėvint lęšius ilgiau (nuo ryto iki vakaro).

ReNu MultiPlus akių lašų sudėtyje yra medicinoje plačiai naudojamo Povidono, kuris sutepa lęšį bei sušvelnina jo kontaktą su ragena. Idealiai drėkina prailginto dėvėjimo, keičiamus kas mėnesį ar vienadienius lęšius, ypač pabudus po nakties miego.

Palengvina lęšio išsiėmimą.

Suteikia ilgalaikį komfortą dėvint lęšius.

Neleidžia susidaryti nešvarumams ir nuosėdoms ant lęšio paviršiaus, dėl kurių trumpėja lęšio dėvėjimo laikas.

Greitai ir efektyviai atstato drėgmę, atgaivina akis.

Tinka naudoti su visų tipų kontaktiniai lęšiais

Populiariausi akių lašai! OFTYLL Calendula - akių lašai su medetkų ekstraktu. 15 ml

OFTYLL Calendula yra natūralūs, sterilūs akių lašai, tinkantys akių drėkinimui nešiojant visų tipų kontaktinius lęšius. Suteikia šviežumo jausmą, apsaugo akis nuo vėjo, saulės ir dulkių kenksmingo poveikio. Mažina akių sausumą, dirglumą, nuovargį ir akių paraudimą.

Vartojimo instrukcija: Įlašinkite 3-4 lašus i kiekvieną akį. Galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių.

 

OFTYLL Allerg- priešalerginiai akių lašai su šlamučių ekstraktu. 15 ml

OFTYLL Allerg su šlamučių ekstraktu tinka žmonėms turintiems alergiją gėlių žiedadulkėms, dulkėms, naminiams gyvūnams, kosmetikoje medžiagoms esančioms, kurios dirgina akis.Vartojimo instrukcija: Įlašinkite 4 lašus i kiekvieną akį, galima lašinti daug kartų per dieną. Galima lašinti ir nešiojant kontaktinius lęšius.