Registracija regos tikrinimui

NIKON lęšiai

2021-10-26
Optisima. Sisters' Optics optikos logotipas baltas stačiakampis

NIKON kompanija yra viena žinomiausių optikos technologijų lyderė ir pradininkė. Jos tikslas – kurti akinių lęšius, kurie garantuotų geriausią matymo kokybę kiekvienam, nešiojančiam akinius.

Optisima. Sisters’ Optics optikose jau keturis metus savo klientams su pasididžiavimu siūlome NIKON akinių lęšius. Sulaukiame tik pačių geriausių atsiliepimų. Klientus maloniai stebina neprilygstama šių lęšių kokybė, skaidrumas ir patvarumas. Šiuo metu taikome dideles nuolaidas tam tikroms lęšių kategorijoms, todėl labai kviečiame pasinaudoti proga įsigyti turbūt geriausius akinius, kokius esate kada nors nešioję.

Nikon svetainėje anglų kalba galite atlikti regėjimo, gyvenimo būdo testus ir sužinoti, kurie Nikon lęšiai Jums labiausiai tiktų. Kviečiame pabandyti – spauskite čia.

VIENO ŽIDINIO LĘŠIAI

Vienoda galia visame akinių lęšio paviršiuje

Vieno židinio lęšiai pasižymi vienoda galia visame akinių lęšių paviršiuje ir gali būti naudojami trumparegystei, toliaregystei bei astigmatizmui koreguoti. Įmonė Nikon siūlo platų vieno židinio lęšių asortimentą, kuris ne tik patenkins jūsų poreikius, bet ir užtikrins aukščiausią kokybę bei geriausią estetiką.

ARTIMO IR VIDUTINIO NUOTOLIO LĘŠIAI

Artimo ir vidutinio nuotolio lęšiai

Kadangi vis daugiau laiko praleidžiame patalpose, turime žiūrėti į objektus, kurie yra arti mūsų, nedideliu atstumu. Artimo ir vidutinio nuotolio akinių lęšiai yra sukurti taip, kad užtikrintų sklandų ir tobulą regėjimą iš arti, ypač patalpose.

ANTIREFLEKSINĖS DANGOS

Geresnę matymo kokybę užtikrinančios dangos

Akinių lęšiuose naudojamos antirefleksinės dangos pagerina matymo kokybę, apsaugo akis ir pagražina akinių lęšių išvaizdą. Susipažinkite su įvairių antirefleksinių dangų privalumais ir sužinokite, kuris sprendimas geriausiai tinka jūsų gyvenimo būdui.

PAPILDOMA APSAUGA

Geriausi akių komforto ir apsaugos sprendimai

Nikon siūlo akinių lęšius, specialiai sukurtus patenkinti šiuolaikinių vartotojų gyvenimo būdo poreikius. Jie pasižymi specialia optine struktūra, suteikiančia lengvumą Jūsų akims ir leidžiančia jaustis patogiai.

PROGRESINIAI LĘŠIAI

Progresiniai lęšiai – tai geriausias presbiopijos korekcijos sprendimas. Nikon siūlo platų akinių lęšių sprendimų asortimentą, užtikrinantį puikią regėjimo kokybę, geresnę estetiką ir akinių nešiojimo patogumą.

APSAUGA NUO SAULĖS IR UV SPINDULIŲ

Akinių lęšiai, skirti naudoti lauke

Kai dieną esame lauke, akis pasiekiantys saulės spinduliai ir kiti nepageidaujami atspindžiai gali labai varginti. Jei Jums reikia koreguoti regėjimą, turėtumėte žinoti, kad Nikon akinių lęšius galima įdėti į daugelį akinių nuo saulės ir receptinių akinių rėmelius. Su saulės akiniais, į kuriuos įdėti korekciniai lęšiai, apsaugosite savo akis, puikiai matysite ir pagerinsite spalvų kontrastą.

Daugiau informacijos apie tai, kaip gaminami Nikon lęšiai rasite čia.

 

Panašios naujienos

20% nuolaida akiniams nuo saules. reklaminis baneris

20% nuolaida akiniams nuo saulės!

2024-07-09
Nemokama regos patikra uzsisakant akinius. Rozinis fonas ir akiu tikrinimo lentele

Nemokama akių patikra!

2024-06-19

Ray-Ban akiniai nuo saulės

2024-06-07
Invu akiniai. 2024 metų reklaminės kampanijos plakatas. Vyriškas sportiško modelio saulės akiniai padėti ant laivo denio.

INVU akiniai nuo saulės!

2024-05-30
antriems akiniams nuo saules 50 proc nuolaida

Antri akiniai nuo saulės su 50% nuolaida!

2024-05-15
Optiką Optisima. Sister's Optics rasite WOLT elelektroninėje parduotuvėje

Mūsų optika WOLT el. parduotuvėje

2024-04-30