Optikos dovanų kuponų AKCIJA!

2023-11-13

Optikos dovanų kuponų akcija!

Pirkite 50 Eur  ir gausite 60 Eur vertės optikos dovanų kuponą!

Pirkite 100 Eur  ir gausite 120 Eur vertės optikos dovanų kuponą!

PIRKTI ČIA!

Netaupykite meilės akims. Dovanokite savo brangiausiems galimybę apsilankyti pas mus ir įsigyti visko, ko tik geidžia jų širdys ir akys…

Dovanų kuponu galima atsiskaityti už visas prekes ir paslaugas. Pinigai už optikos dovanų kuponą yra negrąžinami. Jei išsirinktos prekės vertė yra mažesnė, nei dovanų kupono, skirtumas negrąžinamas. Jei išsirinktos prekės vertė yra didesnė nei optikos dovanų kupono, skirtumas gali būti apmokėtas grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Dovanų kuponą galėsite atsisiųsti po apmokėjimo. Atsisiuntimų skaičius – 3. Galioja tik su pirkimo dokumentu: pavedimo kopija/užsakymo patvirtinimu.  Dovanų kuponas yra sugeneruotas pdf formato faile. Norint jį atsidaryti ir atsispausdinti, bus reikalinga Adobe ar kita programa palaikanti šio formato failus.

Iškilus klausimams ar neaiškumams – kreipkitės el. paštu optika@optisima.lt arba per Facebook Messenger.

Nepamirškite pas mus rasite didelį ir įvairų akinių rėmelių pasirinkimą. Mes prekiaujame super premium kokybės NIKON ir BOD akinių lęšiais. Taip pat pas mus patogiai ir greitai pasitikrinsite regėjimą pas gydytoją- oftalmologą. Prekiaujame populiariausiais kontaktiniais lęšiais Acuvue OasysAir Optix, bei kitais ir kokybiškomis kontaktinių lęšių priežiūros priemonėmis. Turime platų akinių priežiūros priemonių asortimentą – minkšti bei kieti dėklai, didelės ir mažos servetėlės, virvelės ir grandinėlės, priemonės nuo akinių rasojimo, akinių valymo skystisTurime visko, ko reikia geram jūsų regėjimui!

Dovanų kuponų akcija
Dovanų kuponų akcija

https://bodlenses.com/lt/  https://nikon-lenswear.lt/ http://acuvue.com  https://airoptix.myalcon.comhttps://www.optisima.lt/aksesuarai/

Panašios naujienos

nusiaubk mada

Balandžio 19-20 d. „NUSIAUBK MADĄ“!

2024-04-16

SEIKO akinių rėmeliai!

2024-04-11
Polaroid

Nauja POLAROID saulės akinių kolekcija!

2024-04-09
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger akinių rėmeliai!

2024-03-28
isic kortele www

20% nuolaida ISIC kortelės turėtojams!

2024-03-25
nutrof vitaminai

Naujiena – vitaminai akims!

2023-02-23